fbpx

Kontakt

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss om du vill veta mer om hur vi kan hjälpa dig och din organisation 021 – 17 17 30    eko@exin.se ekonomi@exin.se


Thomas Cedervall

Flytt/Inköp Tel: 021 - 17 17 33 E-post: thomas@exin.se

Anna Enbom

Försäljning/Webb Västerås Tel: 021 - 12 87 15 E-post: anna@exin.se

Ingrid Halling

Ekonomi Tel: 021 - 17 17 34 E-post: ingrid@exin.se

Kristian Johansson

Säljande Tekniker Eskilstuna Tel: 016 - 16 74 74 E-post: kristian.johansson@exin.se

Patrik Lundstedt

Försäljning Västerås/Eskilstuna Tel: 016 - 16 74 71 E-post: patrik.lundstedt@exin.se

Peter Stålhand

Marknad/Försäljning Västerås Tel: 021 - 17 17 32 E-post: peter@exin.se

Anders Svensson

Ergonomi/Försäljning Västerås Tel: 021 - 12 87 45 E-post: anders.svensson@exin.se

Conny Wallin

Logistik Tel: 021 - 17 17 35 E-post: conny.wallin@exin.se

Kontakt

Sitemap

EXIN-GRUPPEN

Med känsla för kvalitet och detaljer specialanpassar vi dina egna ritningar och idéer

Följ oss